Poznaj iGlove

"Touchtips" to całkowicie nowa technologia wykonania rękawiczek odpornych na warunki pogodowe, która pozwala na korzystanie ze wszelkich urządzeń z ekranem dotykowym bez konieczności zdejmowania rękawiczek.

Dzięki wykorzystaniu specjalnego materiału przewodzącego dyskretnie wplecionego w opuszki palców w stylowych rękawiczkach, możesz jednocześnie chronić ręce przed mrozem, a także aktywnie korzystać ze swojego mobilnego urządzenia z ekranem dotykowym!

Próba użycia urządzenia dotykowego, gdy nosisz zwyczajne rękawiczki, przypomina próbę szycia w rękawicach kuchennych, czyli jest to prawie niemożliwe. W przeszłości należało wybierać pomiędzy przemarzniętymi palcami i obsługą urządzenia lub przytulnymi rękawiczkami i brakiem możliwości skorzystania z telefonu lub tabletu... Już nigdy więcej! Dzięki opracowaniu rękawiczek iTouch możesz utrzymać ciepło rąk podczas przeglądania wiadomości e-mail, czytania i pisania sms'ów oraz podczas bicia rekordu w ulubionej grze! Od teraz możesz maksymalnie korzystać z ekranu dotykowego Twojego urządzenia bez względu na panujące warunki pogodowe.

Rękawiczki iTouch są bardzo miękkie i współpracują z prawie wszystkimi urządzeniami z ekranami dotykowymi, w tym smartfonami oraz tabletami. Możesz być pewny, iż nie uszkodzą one Twoich wartościowych urządzeń; specjalny materiał zastosowany w opuszkach palców jest zaprojektowany tak, aby być przewodzącym, jednak bez zarysowania lub uszkodzenia ekranu dotykowego.

Rękawiczki do ekranów dotykowych

Rękawiczki do ekranów dotykowych przeznaczone są do prawie wszystkich produktów dostępnych na rynku, w tym produktów Apple, Samsung, Sony. iGlove zawierają w sobie srebrne włókno tkane, które pozwala na korzystanie z Twojego urządzenia bez zdejmowania rękawiczki. Rękawiczki do ekranów dotykowych iGlove przenoszą obsługę urządzeń mobilnych na całkowicie nowy poziom, pozwalając na pisanie, przeglądanie, dzwonienie oraz inne czynności na ekranie dotykowym bez utraty wydajności. Są to najlepsze dostępne rękawiczki do ekranów dotykowych.

Rękawiczki przewodzące

Budowa inteligentnej rękawiczki przewodzącej iGlove stwarza innowację w branży rękawiczek. Nasze rękawiczki nie tylko pozwalają na przewodzenie prądu o niskim napięciu z opuszków Twoich palców na ekran dotykowy, ale także są stylowe i ciepłe dla codziennego użytku. Kompletna funkcjonalność pozwala na pisanie, wycieranie, przesuwanie i wybieranie dowolnych elementów z ekranu dotykowego Twojego urządzenia. Są to rękawiczki, które pokochasz.

Rękawiczki do pisania

Gdy pogoda stanie się mroźna, potrzebujesz pary dobrych rękawiczek, aby utrzymać ciepło rąk. Gdy jest zimno, nikt nie chce zdejmować rękawiczek za każdym razem, gdy musi odebrać lub wykonać połączenie. Rękawiczki iGlove są idealnymi rękawiczki do pisania podczas zimowego okresu, dając swobodę pisania i zachowania rękawiczek na sobie. Pokochasz to, iż możesz wykonać wszystkie czynności związane z telefonem lub tabletem przy użyciu rękawiczek iGlove.